Kontakti

Kontakti

Biedrība ”Latvijas Skolu sporta federācija”
Reģistrācijas nr.40008023478
Jāņa Čakstes bulvārī 9 – 38, Jelgavā, LV 3001

Andris Lukss, prezidents                                              29388661                            andris.lukss@inbox.lv.lv

Reģionu skolu sporta koordinatori:

Ilva Salmiņa –                       Rīga,                                   26672376                            Ilva.Salmina@riga.lv
Inga Vanaga –                       Rīga,                                   26669021                            Inga.Vanaga@riga.lv
Ilze Cunska –                         Pierīga,                              26459629                            ilze.cunska@iksp.lv
Juris Kreilis –                        Vidzeme (Gaujas),          26428328                        juris_1951@inbox.lv
Dana Koršenkova –            Latgale,                              29397686                           dana.korsenkova@inbox.lv
Māris Šekavs –                      Zemgale,                                          28853522                            maris-s6@inbox.lv
Biruta Tjurina –                   Kurzeme,                           26390949                           biruta0207@inbox.lv

Vidzeme “Daugava”

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa