Spartakiādes finālsacensības uzsāk vidusskolēni.

10/03/2018 LSSF

Rīgā šonedēļ ar finālsacensībām noslēdzās Latvijas Skolēnu 71. spartakiāde basketbolā 1998.-2001. vecuma grupā. Finālsacensības Daugavas sporta nama zālē jauniešiem un basketbola skolas “Rīga” sporta zālē organizēja Rīgas domes izglītības, kultūra un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes

Sporta un izglītības iestāžu nodaļa. Sporta namā Daugava par spartakiādes kausu sacentās sešas skolu zēnu komandas. Pēc spēlēm apakšgrupās finālā iekļuva pa divām labākām komandām no katras: Liepājas Valsts 1. ģimnāzija, Rīgas Franču licejs, Valmieras Pārgaujas ģimnāzija un Viļānu vidusskola. Uzvarot otra apakšgrupas komandas no Viļāniem un Liepājas, spartakiādes čempionu titulu izcīnīja Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas jaunieši, otrie Līvānu vidusskola un trešie – Liepājas Valsts 1. ģimnāzija. Meitenēm par spartakiādes kausu cīnījās piecas komandas. Pārliecinoši visās spēlēs uzvaras izcīnīja Āgenskalna Valsts ģimnāzijas jaunietes, uzvarot komandas no Rīgas 49. vidusskolas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Daugavpils 15.vidusskolas un Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas. Otro vietu izcīnīja Liepājas Valsts 1. ģimnāzija, trešo Daugavpils 15. vidusskola.