71. Spartakiādes sacensības florbolā noslēgušās

18/05/2018 LSSF

Pēdējo divu vecuma grupu sacensības šoreiz norisinājās Ķekava sākumskolas jaunajā sporta hallē.  Pirmie jauno sporta halli iemēģināja jaunākā vecuma grupa.Piecas skolu zēnu komandas izspēlēja apļa sistēmu, kurā noskaidrojās labākās komandas. Pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja pirmo reizi florbola sacensībās skolēnu spartakiādē startējošā Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolas zēnu komanda. Viņi uzvarēja Daugavpils 3. vidusskolas komandu ar 11:2, Baložu vidusskolu ar 7: 0, Rīgas V.Zālīša sākumskolu ar 3:0 un Ķekavas vidusskolu ar 10: 2. Meiteņu konkurencē sacentās tikai divas Rīgas komandas; Rīgas Ziepniekkalna sākumskola un Rīgas Iļģuciema vidusskola, kura izcīnīja pirmo vietu. 2002.-2004, gadā dzimušo grupā meiteņu sacīkstēs piedalījās četras komandas . Uzvarēja Rīgas Ezerkrasta pamatskola, otrās Rubene pamatskola un trešās Rīgas Kristīgā vidusskola. Zēnu sacensībās par uzvaru cīnījās septiņas komandas. Pirmā vietā, uzvarot Ķekavas vidusskolas komandu ( 4:0), ierindojās Kocēnu pamatskolas zēni, bet trešajā vietā Liepājas Valsts 1. ģimnāzija.